Sep 25, 2022 | Ankara Düğün

Düğün Klibi Fikirleri

Son yıllarda düğün sektöründe hızla popülerlik kazanan düğün klipleri, fotoğraf çekimlerinin yanı sıra hareketli ve sıra dışı konseptleri ile çiftlere asla unutulmayacak bir anı sağlıyor. Adından da anlaşıldığı gibi çiftlerin düğün anlarının senaryolaştırılarak kurgulanması ve videoya alınmasıyla oluşturulan düğün klipleri, çiftlerin kendi belirledikleri ya da çalıştıkları fotoğrafçılık firmasının yönlendirmesiyle seçtikleri konsepte uygun olarak çekilebilir. Düğün klibi hazırlanmadan önce çift düğün klipleri hakkında ön araştırma yapmalı, farklı örnekleri incelemeli, arka fonda çalacak müziğe karar vermelidir. Bu sayede çift olası bir olumsuz sürprizle karşılaşmanın da önüne geçmiş olur.

Sep 23, 2022 | Ankara Düğün

Düğün Fotoğrafçısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kusursuz bir düğün günü her çiftin hayalidir. Bu yüzden bu güzel geceyi ölümsüzleştirecek her şeyin de aynı kusursuzlukta olması beklenir. Düğün fotoğrafları da bunlardan biri. Aradan yıllar geçse bile hala o gündeymiş gibi hissettiren ve o özel günün heyecanını tekrar tekrar yaşatan, tam hayalinizdeki gibi düğün fotoğraflarınızın olmasını istiyorsanız öncelikle doğru düğün fotoğrafçısını seçmelisiniz..

Sep 20, 2022 | Ankara Düğün

Düğün Hazırlığında İlk Dikkat Etmeniz Gerekenler

Öncelikle nasıl bir düğün yapılacağına karar verildikten sonra bunun için bir bütçe ayarlanır. Basılacak davetiyenin hangi sayıda olacağına karar verilir. Kaç kişilik bir düğün yapılması planlanıyorsa yemekli veya daha mütevazı bir düğün olup olmayacağına karar verilir. Dolayısıyla bütün bu hazırlıklar her iki aile ve gelin ve damadın ortak kararlarıyla gerçekleştirilir.

Sep 18, 2022 | Ankara Düğün

Düğününüzü Özelleştirin

Kendi benzersiz düğün tarzınızı yaratmak için internette dolaşırken karşılaştığınız fikirlerden birini geri dönüştürebilirsiniz. Ne de olsa, düğün davetiyeniz, gelin çiceğiniz ve süslemeler dahil her şeyin düğününüzün temasına dayanması durumunda planlama zorlaşır.En sevdiğiniz fikirlerle oynayın ve düğününüzü gerçekten özel kılmak için küçük dokunuşlarla değişiklikler yapın. Bu yaptıklarınız emin olun düğün hikayesi