Yaratıcı Çiftler için Düğün Klibi Fikirleri
in

Son yıllarda düğün sektöründe hızla popülerlik kazanan düğün klipleri, fotoğraf çekimlerinin yanı sıra hareketli ve sıra dışı konseptleri ile çiftlere asla unutulmayacak bir anı sağlıyor. Adından da anlaşıldığı gibi çiftlerin düğün anlarının senaryolaştırılarak kurgulanması ve videoya alınmasıyla oluşturulan düğün klipleri, çiftlerin kendi belirledikleri ya da çalıştıkları fotoğrafçılık firmasının yönlendirmesiyle seçtikleri konsepte uygun olarak çekilebilir. Düğün klibi hazırlanmadan önce çift düğün klipleri hakkında ön araştırma yapmalı, farklı örnekleri incelemeli, arka fonda çalacak müziğe karar vermelidir. Bu sayede çift olası bir olumsuz sürprizle karşılaşmanın da önüne geçmiş olur.

Yaratıcı Çiftler için Düğün Klibi Fikirleri

Birçok kişi düğün klibi dendiğinde kuaförden başlayan ve düğün bitimine dek süren klipler hayal ediyor. Ancak düğün klipleri sadece bu anlar ile sınırlı değil. Bu durum tamamen sizin ve çekim ekibinin kurguladığı senaryoya bağlı bir konsept. Düğün klipleri tamamen kişiye özel klipler oldukları için siz nasıl dilerseniz o şekilde senaryolar oluşturabilirsiniz. Örneğin sizin klibiniz evlilik teklifi anı ya da tanışma hikayeniz ile başlayabilir. Hikayeye aileyi de dâhil ederek düğün hazırlıklarınızın, gelinlik damatlık seçimlerinin yer aldığı bir video da kurgulanabilir.

Bunun dışında son yıllarda yine popüler bir senaryo olan paparazzi konulu düğün kliplerini de tercih edebilirsiniz. Bu tip kliplerde gelin ile damadın haberinin olmadığı anlarda yapılan gizli çekimler ile doğal ve bir o kadar keyifli görüntüler ortaya çıkarılabilir. Yine 2018 düğün klipleri arasında en yaygın olan konseptlerden biri olan şarkıyı canlandırma, yaratıcı bir çalışma ortaya çıkarabilir. Sizin için özel olan bir şarkıyı kumsalda, ormanlık bir alanda, parkta ya da sizin seçtiğiniz bir mekanda canlandırabilir, tamamen size özgü bir klip ortaya çıkarabilirsiniz.

Seçtiğiniz konsept hangisi olursa olsun izlerken herkesin duygulanıp keyif alacağı, romantik, eğlenceli ve bir o kadar unutulmaz düğün kliplerinizi, Ankara düğün klibi konusunda uzman çekim ekibiyle sizlere düğün kliplerinizde profesyonel bir destek sağlayan Etsponsa ile oluşturabilir, kendi düğün masalınızı yıllar sonra bile keyifle izleyebilirsiniz.

 

Post Comments

Takip Edin:
Ara